Twój koszyk jest pusty
Cezal Myśliborska - Sklep stacjonarny

Regulamin sklepu

Warunki korzystania z serwisu ...

Składanie zamówień:

 • Zamówienia mogą być składane 24 godziny na dobę poprzez wypełnienie prawidłowo formularza na stronie www.cezal.net.pl internetowej sklepu. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu do realizacji.
 • Zamówienie zostanie zrealizowane w możliwie najkrótszym terminie , w przypadku towarów dostępnych w magazynie do 3 dni roboczych. W innych przypadkach termin jest ustalany indywidualnie wraz z przesłaniem e-maila z przybliżoną datą realizacji. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego.
 • Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiany jest paragon. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Wszystkie ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT.
 • W przypadku promocji lub wyprzedaży realizacja następuje w kolejności napływania zamówień, aż do wyczerpania zapasów.
 • Klient może dokonać zmian w zamówieniu do momentu wystawienia faktury w formie faksu lub e-maila. Nie można anulować zamówień już wysłanych.

Sposoby dostawy zakupionego towaru:

 • Odbiór własny w Sklepie Medycznym CEZAL ( za wyjątkiem produktów wielkogabarytowych oraz produktów z kategorii MEBLE ) - od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.
 • Kurier DPD - 25 PLN za paczki do 30 kg (małe i średnie gabaryty)
 • Przesyłki paletowe - 150 PLN dla dużych gabarytów i artykułów powyżej 30 kg

Formy płatności:

Podczas realizacji zamówienia w sklepie internetowym nasi klienci mają do wyboru następujące formy płatności:

 • Za pobraniem - płatność przy odbiorze paczki: doręczycielowi - doliczana jest dopłata manipulacyjna w wysokości 3 PLN  


   UWAGA! Sklep nie prowadzi sprzedaży opłacanej kartami płatniczymi przez internet. Nie korzystamy też z pośrednictwa innych internetowych systemów płatniczych  typu DotPay, PayPal itp.

Opłata kartą możliwa jest tylko na miejscu w sklepie stacjonarnym przy ul. Myśliborskiej 98 w Warszawie.

 

 • Przedpłata przelewem na konto - płatność przelewem (wartość zamówienia + koszt przesyłki) na numer rachunku:
 • Bank PEKAO S.A. 16 1240 6074 1111 0000 4993 4780

W tytule przelewu prosimy wpisać: zamówienie internetowe nr ...................................

W przypadku gdy nie jest możliwe zrealizowanie zamówienia, kwota za niezrealizowaną część zamówienia zostanie zwrócona na konto klienta.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek zwrotnych za pobraniem.

Przesyłki:

 • Kurier DPD  

Realizacja zamówienia:

Zamówienia można składać:

- poprzez stronę sklepu internetowego: www.cezal.net.pl - przez całą dobę i cały rok, postępując zgodnie z podpowiedziami sklepu

- telefonicznie, - od pon. do pt. w godz. 9:00 - 17:00 oraz przez całą dobę faksem lub e-mailem podając nazwę produktu, ilość, cenę (sugerując się ofertą sklepu internetowego), dane adresowe i kontaktowe.

Uwaga: należy podać nr tel. i adres e-mail ponieważ w niektórych przypadkach istnieje konieczność uzyskania potwierdzenia zakupu, przekazania ważnej wiadomości lub ustalenia innych dodatkowych informacji niezbędnych w celu realizacji zamówienia.

 • Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia Klienta, który nie podał wszystkich wymaganych danych lub podane dane budzą wątpliwości co do ich poprawności.
 • Ceny podane na stronie www.cezal.net.pl dotyczą oferty sklepu internetowego i obowiązują przy zamówieniach przez sklep internetowy. Podane ceny obowiązują do wyczerpania zapasów w magazynach naszych dostawców, wiec mogą ulec zmianie. Dla uzyskania wiążącej ceny, prosimy o kontakt telefoniczny: 22/ 663-93-67 lub 22/ 663-62-13

  Wszelkie informacje i zdjęcia znajdujące się w naszym serwisie pochodzą od producentów i dystrybutorów. Dlatego też zastrzegamy sobie prawo dokonania zmian bez uprzedzenia, a przedstawione produkty mogą różnić się od oferowanych w sprzedaży w związku z wprowadzeniem przez producentów nowych szat graficznych, prowadzeniem akcji promocyjnych.

Terminy realizacji:

 • Termin realizacji zamówienia wynosi od 3-14 dni i zależy od dostępności u dostawcy i rodzaju towaru. Niektóre artykuły mogą być dostarczone w terminie do 6 tygodni - dotyczy to niektórych mebli i urządzeń.
 • Jeżeli termin dostawy jest inny niż podany na stronie opisującej towar to klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
 • W przypadku jakichkolwiek opóźnień w realizacji zamówienia Klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
 • Przesyłka zostanie przesłana w momencie skompletowania całego zamówienia.

Ochrona danych osobowych:

1. Klient dokonujący zakupów w sklepie zobowiązany jest do dokonania rejestracji.
2. Dane podane przez Klienta mogą być wykorzystane jedynie w celach marketingowych przez firmę Sklep Medyczny CEZAL.
3. Poprawne wypełnienie formularza rejestrowego spowoduje uaktywnienie konta Klienta w systemie.
4. Poprzez zarejestrowanie lub zalogowanie się Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym.
5. Przekazanie danych następuje na podstawie art. 23 ust.1 pkt 2 i pkt 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami.
6. Dane osobowe Klienta zostają wprowadzone do bazy danych firmy Sklep Medyczny CEZAL. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawienia oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

 

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.cezal.net.pl . Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Wróć